Банкетний зал

У кожного з нас життя наповнене різними важливими і щасливими моментами, які ми хочемо урочисто провести в колі близьких людей. І звичайно ж такі заходи хочеться провести в комфортній обстановці. Зупинивши свій вибір на банкетному залі ресторану Скриня, ви зможете по-справжньому здивувати і порадувати ваших гостей.

Наш просторный банкетный зал вмещает до 100 человек и имеет уютный интерьер, который вы всегда сможете дополнить украшениями в тематику вашего праздника. Так же мы можем предоставить вам музыкальное сопровождение мероприятия за дополнительную арендную плату. Любое ваше торжество пройдет на высшем уровне и приятно удивит ваших гостей. Высококлассное обслуживание, украинская кухня и приятная обстановка это все о ресторане Скрыня.

Ви все ще шукаєте місце, де відсвяткувати весілля в Павлограді? Або ж плануєте організувати день народження, ювілей і будь-який інший захід? Ми з радістю допоможемо вам у виборі меню для вашого свята і грамотному розташуванні столів, для того щоб ви і ваші гості відчували себе максимально комфортно.

 

TOP