Банкетний зал

У кожного з нас життя наповнене різними важливими і щасливими моментами, які ми хочемо урочисто провести в колі близьких людей. І звичайно ж такі заходи хочеться провести в комфортній обстановці. Зупинивши свій вибір на банкетному залі ресторану Скриня, ви зможете по-справжньому здивувати і порадувати ваших гостей.

   Наш просторий банкетний зал вміщує до 80 чоловік і має затишний інтер'єр, який ви завжди зможете доповнити прикрасами в тематику вашого свята. Так само ми можемо надати вам музичний супровід заходу за додаткову орендну плату. Будь-який ваш урочистий захід пройде на вищому рівні і приємно здивує ваших гостей. Висококласне обслуговування, українська кухня і приємна обстановка це все про ресторан Скриня.

Ви все ще шукаєте місце, де відсвяткувати весілля в Павлограді? Або ж плануєте організувати день народження, ювілей і будь-який інший захід? Ми з радістю допоможемо вам у виборі меню для вашого свята і грамотному розташуванні столів, для того щоб ви і ваші гості відчували себе максимально комфортно.

 

Умови замовлення банкетного залу:

1) При проведенні урочистого заходу у банкетному залі ресторану Скриня, мінімальне замовлення з 1-єї людини становить 600 грн. У банкетному залі розміщується від 15 чоловік. На цю суму в нашому закладі Ви робите замовлення по кухні, спиртні та б/а напої. Приносити свої страви та будь-які напої ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Діє послуга Cork Fee.

2) При проведенні закритого банкету від 15 чоловік, мінімальне замовлення становить 15 000грн. Приносити свої страви та будь-які напої ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Діє послуга Cork Fee.

3) Послуга Cork Fee – 200грн за пляшку (*пляшка повинна бути запечатана з непошкодженою акцизною маркою, у максимальному об’ємі 1 пляшка - 0,75л).

4) Оренда музичного обладнання – 1000грн (*при умові замовлення послуги нашого DJ). Користуватися музичним обладнанням ресторану самостійно або з власним музикантом ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

5) Послуги DJ: від 18:00 до 23:00 – 500грн (*якщо послуги DJ замовляються раніше 18:00 – 700грн).

6) Проведення фотосесії на території Готельно-ресторанного комплексу Скриня – 500грн (*при умові порожнього залу та якщо це не заважає відвідувачам ресторану або готелю).

TOP