14 травня 2017 року у Родинній ресторації Скриня відбулося неймовірно яскравий захід міського масштабу «Весільний тест-драйв». В цей день у нашому ресторані пройшло дефіле понад 40 наречених в своїх весільних нарядах, а також урочисте нагородження найяскравіших представниць прекрасної статі в декількох номінаціях.

 

Захід супроводжувався творчими номерами талантів Павлограда, фотосесії та символічного запуску небесних ліхтариків. Це свято відзначилося високим рівнем організації від івент-агенції «Family club», ну і звичайно ж не обійшлося без смакоти від Родинної ресторації Скриня! Оформлення фуршету ви можете переглянути в нашій галереї.

І ось настає той самий момент, коли ви зустрічаєте людину, яка повністю вам симпатизує ... І звичайно ж в першу чергу виникає бажання вразити вашого обранця або обраницю. Для того, щоб перше враження було відмінним, важливу роль відіграє вибір місця для того самого романтичного побачення.

Тепер обідня перерва стає ще приємнішою разом з Родинною ресторацією Скриня!Кожного дня з 11:00 до 14:00 "Щасливі години" у Скрині дарують Вам знижку 20% на все меню. Ми завжди чекаємо Вас!вул.Дніпровська 17а

TOP