30 грудня 2017р. у Родинній ресторації Скриня відбулася справжня казка. Чарівне свято "Новорічний маскарад" разом з театром "Білий чарівник" пройшов на високому рівні та у гарному святковому настрої. Дуже сучасні у нас Дід Мороз та красуня Снігуронька! На дорослих та малечу очікувало багато танців, веселощів та чарівний новорічний настрій. Дякуємо вам, що весь рік були з нами!

Якщо раптом ви помітили, що ваш колектив або співробітники все частіше і частіше заглядають у календар, на обідній перерві обговорюють наближення кінця року і вибирають собі святкові наряди - то вони тонко натякають вам про те, що без новорічного корпоративу не обійтися!

Насправді, така святкова подія - це найкращий спосіб згуртувати колектив, відзначити тих, хто порадував своїми успіхами за рік, поділитися планами на майбутнє, а також це чудовий привід добре повеселитися в приємній компанії. Корпоратив на Новий рік - давня та всіма улюблена традиція, адже саме в процесі планування цього заходу об'єднуються всі сили та творчі ідеї для того, щоб зробити це чарівне свято неповторним.

 

14 травня 2017 року у Родинній ресторації Скриня відбулося неймовірно яскравий захід міського масштабу «Весільний тест-драйв». В цей день у нашому ресторані пройшло дефіле понад 40 наречених в своїх весільних нарядах, а також урочисте нагородження найяскравіших представниць прекрасної статі в декількох номінаціях.

 

Захід супроводжувався творчими номерами талантів Павлограда, фотосесії та символічного запуску небесних ліхтариків. Це свято відзначилося високим рівнем організації від івент-агенції «Family club», ну і звичайно ж не обійшлося без смакоти від Родинної ресторації Скриня! Оформлення фуршету ви можете переглянути в нашій галереї.

TOP