Осінь ... хоч і не радує нас своїми холодами і проливними дощами, але все ж це час врожаю і яскравих фарб. Це пора розсипів стиглих плодів, гарячого глінтвейну та домашнього затишку. Осіннє меню повинно бути повноцінним, ситним і зігріваючим. Все це ви знайдете в новому осінньому меню від Родинної ресторації Скриня!

 

В цьому році наше рідне місто святкує своє 234-ох річчя і 75-ту річницю визволення від фашистських загарбників! Це знаменна дата для всіх павлоградців і гостей нашого міста. У цей день буде проводитися безліч заходів, присвячених святкуванню Дня міста, а найпрекраснішим його завершенням стане грандіозний святковий салют.

Хочете зробити оригінальний подарунок другу чи подрузі, але не можете придумати що подарувати?
Є простий спосіб вирішити цю проблему. Виберіть «Подарунковий сертифікат» на похід у Родинну ресторацію Скриня! Влаштувати свято для душі: провести вечір за смачною їжею, з хорошим вином і відмінним настроєм в нашому закладі ... Що може бути краще?! Подарунковий сертифікат від Родинної ресторації Скриня зможе задовольнити смаки найвибагливіших гостей. Сучасний еко-інтер'єр, відповідний сервіс, страви європейської, української та грузинської кухні - все залежить від Ваших побажань і настрою!
Що таке Подарунковий сертифікат?

Існує такий вислів «Скільки людей, стільки й думок!». І це зрозуміло кожному з нас. Адже смаки і переваги у всіх різні. І це відноситься абсолютно до всіх аспектів в нашому житті. Що відносно вибору ресторану - які ж існують критерії і як зробити так, щоб в закладі було комфортно всім гостям.

Уже з перших днів травня починаєш відчувати, що літо не за горами. Кругом все зелено, співають пташки, сонце світить так, що без окулярів і не вийти. Та й взагалі атмосфера весняна, і звичайно ж святкова. Напевно, ви і ваші близькі вже замислювалися про те, як і де провести ці довгоочікувані святкові вихідні дні. Набридли одноманітні кафе? Тоді Скриня пропонує вам незабутній відпочинок на природі Павлоград!

TOP