День всіх закоханих- найромантичніше свято в році. А що Ви уявляєте, коли мрієте про романтичну вечерю в цей день?
Лагідне мерехтіння полум’я свічок, напівтемряву, келих шампанського та чуттєві мелодії... Все, що налаштовує на відверті, щірі розмови і приємні почуття.

 

Друзі, приємна новина!

Hotel Skrinya” був відзначений престижною нагородою Guest Review Awards від booking.com - світового лідера в сфері інтернет-бронювання готелів. Почесним визнанням виділяються кращі готелі України за високий рівень професіоналізму і якість сервісу‼️
Пишаємось, що можемо гідно представити рідне місто в цій сфері!

Висловлюємо подяку дружньому колективу за неймовірне прагнення забезпечувати, щоразу, приємне і незабутнє проживання!
Щіре спасибі всім гостям за їх високі оцінки і чудові відгуки Це надихає і дає сили вдосконалюватись!!

 

Щаслива та сім’я, дім якої повниться дитячим сміхом. А на нашому новорічному святі веселий гомін дітлахів та щіра українська пісня допомогли врятувати Новий рік!
Дякуємо друзі, що завітали з малюками до Родинноі Ресторації «Скриня»!

Кожен з нас має свої улюблені місця відпочинку - хтось полюбляє морське узбережжя, а хтось віддає перевагу прохолодній лісній чащобі чи тихій річці.

сімейний відпочинок

Осінь ... хоч і не радує нас своїми холодами і проливними дощами, але все ж це час врожаю і яскравих фарб. Це пора розсипів стиглих плодів, гарячого глінтвейну та домашнього затишку. Осіннє меню повинно бути повноцінним, ситним і зігріваючим. Все це ви знайдете в новому осінньому меню від Родинної ресторації Скриня!

 

TOP