Місце для заправки електромобілів

Нова супер послуга від Готельно-ресторанного комплексу Скриня.

Якщо у вас є непереборне бажання відчути себе на відпочинку, де не потрібно думати про щоденні турботи, то саме Готельно-ресторанний комплекс Скриня стане ідеальним варіантом для Вас!
Ми пропонуємо до ваших послуг комфортабельні готельні номери з сучасним еко-інтер'єром і прекрасним видом з вікна на річку. До того ж ви завжди можете скуштувати смачні страви української, європейської та грузинської кухні в нашому ресторані. Затишний інтер'єр тільки доповнить приємні відчуття від часу. Адже так приємно проводити час в місці, де все створено і робиться з душею для Вас!

І звичайно ж хотілося б відзначити, що ми йдемо в ногу з часом і тішимо своїх відвідувачів новою послугою «Електро-заправка». Тепер, поки ви будете приємно проводити час в ресторані, або в готелі нашого комплексу, рівень зарядки вашого електромобіля буде стрімко підвищуватися. Електро-заправки - це інноваційне майбутнє заправних станцій, так як кількість електрокарів щорічно збільшується в нашій країні. Експерти прогнозують в найближчому майбутньому бурхливе зростання використання такого екологічно-чистого транспорту, таким чином послуга зарядки електро-мобілів стане одним з пунктів якісного обслуговування.
Ми ж дбаємо про своїх відвідувачів вже сьогодні! І для того, щоб ви відчували себе як вдома, ми постійно покращуємо якість обслуговування. Заправка для електромобілів - це одна з наших переваг серед закладів міста Павлограда. І цією перевагою ви можете скористатися вже сьогодні!

Станція для зарядки авто володіє численними вигодами для вас:
- можливість в будь-який момент швидко зарядити автомобіль;
- зарядна станція підходить для всіх видів електромобілів;
- для кожного гостя ресторану чи готелю зарядка авто БЕЗКОШТОВНО!
- зарядні пристрої зроблені з дотриманням сучасних стандартів якості і вони абсолютно безпечні для використання;

Тепер всім власникам електромобілів немає необхідності шукати спеціальний пункт для зарядки свого авто. У Готельно-ресторанному комплексі Скриня в Павлограді ви можете приємно проводити час і одночасно швидко і безкоштовно зарядити ваш електрокар.
Ми дбаємо про наших гостей і створюємо максимально комфортні умови для вашого відпочинку. Обов'язково відвідайте Готельно-ресторанний комплекс Скриня і особисто переконайтеся в тому, що все що ми робимо, ми робимо з душею!

 

TOP