Новорічний корпоратив у Родинній ресторації Скриня - ваше ідеальний свято!

Якщо раптом ви помітили, що ваш колектив або співробітники все частіше і частіше заглядають у календар, на обідній перерві обговорюють наближення кінця року і вибирають собі святкові наряди - то вони тонко натякають вам про те, що без новорічного корпоративу не обійтися!

Насправді, така святкова подія - це найкращий спосіб згуртувати колектив, відзначити тих, хто порадував своїми успіхами за рік, поділитися планами на майбутнє, а також це чудовий привід добре повеселитися в приємній компанії. Корпоратив на Новий рік - давня та всіма улюблена традиція, адже саме в процесі планування цього заходу об'єднуються всі сили та творчі ідеї для того, щоб зробити це чарівне свято неповторним.

 

Для того, щоб передноворічний корпоратив пройшов на вищому рівні важливо уважно поставитися до організаційних моментів. Первинним завданням завжди стає вибір місця. Родинна ресторація Скриня гарантує вам професійне обслуговування, грамотну підготовку банкету, чудову новорічну атмосферу та найсмачніші частування.

Ми запрошуємо вас відсвяткувати найяскравішу подію зими в нашому ресторані, в теплій і затишній атмосфері, у зігріваючого камінного вогнища. Банкетний зал ресторану здатний вмістити понад 80 осіб, тут є місце для танцполу. Ми можемо запропонувати вам оренду музичного обладнання та послуги нашого діджея, щоб цей вечір став для вашого колективу по-справжньому запальним.

Крім затишного інтер'єру в сучасному українському стилі, урочистій і в той же час гостинній атмосфері, гостей Скрині приємно здивує наше меню ресторану, в якому представлені страви української, європейської та грузинської кухні. Широка винна карта дозволить без зусиль підібрати відповідні напої до святкового столу, а також хороший асортимент міцних спиртних напоїв. Якщо ж в нашій карті бару відсутній ваш улюблений напій, ви завжди можете скористатися послугою cork-fee. Перевагою банкету в нашому ресторані є відсутність мінімального замовлення, що дозволить вам організувати незабутнє свято відповідно наявного бюджету.

Передноворічний корпоратив у ресторані Скриня - кращий спосіб приємно здивувати ваших співробітників і провести цю подію, що запам'ятовується назавжди в затишній і святковій атмосфері!

TOP