Нагорода Guest Review Awards 2017 від Booking.com

За підсумками 2017 року родинний готель «Скриня» м.Павлоград, вул.Дніпровська 17а отримала нагороду Guest Review Awards від міжнародного сайту бронювання Booking.com.

 

Щорічна нагорода Guest Review Awards вручається на основі вибору клієнтів сайту booking.com, що безпосередньо відзначається у назві цієї нагороди ( у перекладі з англійської мови, Guest Review Awards – «нагорода за відгуками (рецензіями) гостей»). Ця нагорода вручається тим готелям, які мають високу оцінку на сайті Booking.com (не менше 8 із 10) та мінімум 5 відгуків. Оцінки та відгуки ставлять ті гості, які безпосередньо проживали у готелі, тому оцінка достатньо об’єктивна, та ризик будь-яких накруток і підстав зводиться до мінімума. Наш готель за підсумками минулого 2017 року відповідає усім пред‘явленим вимогам, у результаті – заслужена нагорода. Щиро дякуємо команді booking.com, нам дуже приємно!

Ось що пише сайт booking.com про свою нагороду Guest Review Awards: «Ми знаємо, що гостям дуже сподобались ці об’єкти, і нагорода Guest Review Awards – відмінний символ цього досягнення. Кожен партнер отримує офіційний сертифікат та наклейку на скло, а також може поділитися цифровою версією нагороди у соціальних мережах».

З задоволенням ділимось цифровою версією нагороди з відвідувачами нашого сайту та з нетерпінням чекаємо свій сертифікат на наклейку. З повагою, Готельно-ресторанний комплекс Скриня!

TOP