День усіх закоханих у Родинній ресторації Скриня!

Друзі, як вам уже відомо, традиційно спеціально для жителів нашого міста постійно проводяться цікаві заходи у ресторані Скриня. На свята ми запрошуємо Вас відвідати оригінальні тематичні вечірки у Павлограді.
Незабаром найзворушливіше свято в році – День Святого Валентина! Ми впевнені, що вам та вашій другій половині дуже хочеться провести цей день у особливій атмосфері.

Тому ми запрошуємо вас провести день закоханих разом з нами. Келих вина, свічки та романтична обстановка робить наш ресторан найбільш відповідним місцем для побачення. Ми створимо незабутню атмосферу, приготуємо для вас найсмачніші страви, здивуємо вас новинками нашого меню та запропонуємо улюблені напої.
Спеціально для вас у цей вечір жива МУЗИКА СЕРДЕЦЬ у стилі джаз-мануш, популярний європейський джаз від JAZZ BAND ТОИС. Ми впевнені, що чарівне звучання вокалу, перкусії, гітари та контрабасу розпалить ваші серця та підніме настрій! Ми бажаємо вам, щоб ваше кохання жило вічно та чекаємо за адресою м.Павлоград, вул.Дніпровська 17а.
Від щирого серця, ваша Родинна ресторація Скриня!

 

 Фото

 

TOP