ВІДКРИВАЄМО СЕЗОН ВІДПОЧИНКУ НА ПРИРОДІ!

Ми всі з нетерпінням чекали весняного тепла та сонячної погоди, так як втомилися від тривалої зими. І тепер, коли ми вже знаємо про травневі вихідні, саме час планувати чудовий весняний відпочинок на природі Павлоград. Цю чудову мить можна провести як сімейний відпочинок, або витратити на розваги з великою дружною компанією.

 

Готельно-ресторанний комплекс Скриня пропонує вам провести незабутній уік-енд не виїжджаючи за межі міста. Затишний ресторан з літньою терасою, комфортабельний готель з гарним видом з вікна, велика територія для активних ігор на природі, а також оренда альтанок в Павлограді. До ваших послуг 5 альтанок з натурального дерева на березі річки з красивою природою, яка радує око і суттєво прикрашає враження від відпочинку. Велика альтанка вміщує до 20 осіб, середня - до 15 осіб, маленькі - до 10 осіб.

Вартість оренди:

Велика альтанка - у будні дні 800грн, у вихідні та святкові дні 1000 грн.

Середня альтанка - у будні дні 500грн, у вихідні та святкові дні 800грн.

Маленькі - 400грн у будні, вихідні та святкові дні.

Не втрачайте час даремно, а скоріше як можна яскравіше сплануйте довгоочікувані вихідні. І ми вам в цьому допоможемо! Можете не сумніватися в тому, що Скриня - це найкраще місце для відпочинку у м.Павлограді.
За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (066) 629-50-58, (097) 424-79-91
Ми працюємо для вас !!! м.Павлоград, вул. Дніпровська 17а

TOP