Критерії вибору ресторану

Існує такий вислів «Скільки людей, стільки й думок!». І це зрозуміло кожному з нас. Адже смаки і переваги у всіх різні. І це відноситься абсолютно до всіх аспектів в нашому житті. Що відносно вибору ресторану - які ж існують критерії і як зробити так, щоб в закладі було комфортно всім гостям.

Світові дослідницькі компанії роками вивчають це питання, шляхом анкетування респодентів. Якими ж, все таки, основними критеріями керуються люди при виборі ресторану?

За результатами масштабного інтернет-опитування з дослідження питання головного критерію оцінювання ресторану виявилося, що найважливішим фактором для відвідувачів є вартість страв. Друге місце опитування зайняло якість страв. За результатами опитування, третє місце дісталося - якості обслуговування в ресторані. Так само виявилося, що важливу роль при виборі ресторану грає система вентиляції. Далі потрібно зазначити, що 29,8% в опитуванні набрав критерій розташування ресторану. Чверть учасників опитування вважають, що одним з головних критеріїв є престижність ресторану. Слід зазначити, що наявність автостоянки та інтер'єр ресторану так само не менш важливий для відвідувачів.

І все ж, ми вважаємо, що улюблене місце це те, куди хочеться завжди повертатися! Де приємно зустрічатися з галасливою компанією друзів, де можна провести романтичний вечір з коханою людиною, де панує душевна атмосфера на сімейних святах і важливих в житті урочистостях. Родинна ресторація Скриня докладає максимальних зусиль для того, щоб наші відвідувачі почували себе як вдома і насолоджувалися кожною миттю, проведеному в нашому закладі. І якщо ви до сих пір з нами, та відчуваєте нашу любов, величезна Вам подяка від усього нашого колективу. Адже все що ми робимо, ми робимо з душею!

Друзі, а які у вас існують критерії при виборі ресторану? Напишіть нам, адже ваша думка дуже важлива для нас !!!

Від щирого серця, ваша Родинна ресторація Скриня

TOP