Фуршет

Організація фуршету користується найбільшим попитом. Найчастіше така послуга використовується, коли за обмежений проміжок часу (1,5-2 години) потрібно прийняти велику кількість гостей (від 10-20 чол до кілька сотень). Такий формат часто використовується під час офіційних прийомів, конференцій, ювілеїв, сімейних урочистостей, або різного роду презентацій.
В організації фуршету важливим аспектом є меню. Ми намагаємося максимально задовольнити потреби кожного клієнта і пропонуємо різні варіанти збалансованого меню, яке завжди можна розширити. До того ж меню на таких заходах має не тільки бездоганний смак, але і презентабельне оформлення.
Фуршет від Скрині - це оригінальна подача страв, у спеціальному посуді, правильна розстановка столів, грамотна сервіровка і висококласне обслуговування. Даний формат заходу дозволить Вашим гостям вільно пересуватися по території, спілкуватися, знайомитися, перекушуючи при цьому. Ми допоможемо організувати вам фуршет на вищому рівні і створити тільки позитивні враження про ваш захід.

TOP