Легенда створення Родинної ресторації «СКРИНЯ»

 

   Шановні жителі та гості славного міста Павлограда, що на Дніпропетровщині! Ми з радістю запрошуємо Вас відвідати особливий заклад нашого міста – Родинну ресторацію «СКРИНЯ»! 

     Наш ресторан має дуже символічну назву, адже скриня є символом благополуччя та оберегом родинного достатку. Вона вчить жити теперішнім, з пам'ятю про минуле і думками про майбутнє. Саме зі скринею повязано багато українських традицій та багатовікових повірїв. Скриня займала особливе місце в інтерєрі селянської хати, і виконувала не лише своє вжиткове призначення, а й була головним атрибутом весільного обряду, символом майбутньої сімї, оберегом духовних та моральних засад. Отож, скриня - то скарбниця жінки як берегині родинних традицій. 

    На території нашого ресторану Ви особисто зможете доторкнутися до декількох скринь, які були привезені з самої Гуцульщини. Довгий час вони простояли на горищі хати, зберігаючи в собі таємницю часу. Ці скрині були передані матері від бабусі, а бабусі від її матері. Тож їм вже понад 100 років і хто знає, що вони в собі зберігають, що пережили, і хто були їх справжніми власниками… Можливо вони були свідками історичних подій?…Але відомо одне, що доторкаючись до них особисто, Ви відчуєте справжню атмосферу стародавньої України.

TOP