Фотогалерея

День народження ресторану Скриня! Нам 3 роки! 2018

8 Березня 2018!

День усіх закоханих у ресторації Скриня!

День народження ресторану Скриня! Нам 2 роки! 14.10.2017

"В джазі тільки дівчата" 1 квітня 2017р

Вистава "ОДНОГО РАЗУ В АФРИЦІ"

19 березня до Родинної ресторації Скриня завітав театр ляльок “Білий чарівник” з казковою виставою “ОДНОГО РАЗУ В АФРИЦІ” за п'єсою Хорста Гюнтера "Жираф і Носоріг". Це повчальна казка про те, як важливо завжди залишатися собою і бути таким, який ти є! Адже саме тоді ти будеш цікавий для іншого. Яскрава та весела історія про справжню дружбу! Навчайте малечу добру та радуйте позитивними емоціями! Кожного місяця ми проводимо для маленьких жителів нашого міста казкові дитячі свята у Павлограді. Тож слідкуйте за нашими афішами та обов'язково відвідуйте наші дитячі заходи. Завжди з Вами, Ваша Родинна ресторація Скриня! 

 8 березня 2017

Прийшла весна, а отже і час святкувати! 8 березня Родинна ресторація Скриня вітала всіх чарівних жінок з весняним святом — Міжнародним жіночим днем! Це була святкова програма з запальною ведучою Тетяною. Ми приємно провели вечір з веселими конкурсами, приємними подаруночками від Скрині та нашими найгарнішими гостями. Було позитивно, музично, танцювально! Спеціально для жителів нашого міста постійно проводяться цікаві заходи у ресторані Скриня, тож слідкуйте за подіями у нашому закладі завдяки Афіша Скриня! 

25/02 - Масляна

Набридли одноманітні кафе? Скриня пропонує для Вас незабутній відпочинок на природі Павлоград. Святкування Масниці почалось саме на території Готельно-реторанного комплексу Скриня. Свято супроводжувалось традиційними перетягуванням каната, поїданням смачних млинців на швидкість та спалюванням опудала зими. Для маленьких жителів міста та їх батьків проводились захопливі майстер-класи по рукоділлю: гончарство, плетіння ляльок-мотанок та петриківський розпис. А вже ввечері відвідувачів ресторану Скриня розважав запальний вокальний ансамбль “ДОЛЯ” народного хору “Єднання”. Це був чудовий день для сімейного відпочинку, а приємний сімейний відпочинок проходить саме на території Готельно-ресторанного комплексу Скриня. 

Mafia вечірка

Пригода у Хогвартс

Hogwarts party

День народження ресторації

Наш інтер'єр

Страви

Відкриття 10.10.2015

Эстрадно-цирковое шоу ТРЮК 14.11.2015

День Св. Валентина!

TOP