Про нас

 Родинна ресторація «СКРИНЯ» - це не лише ресторан, а цілий комплекс, призначений для справжнього сімейного відпочинку, проведення урочистостей,  місце для активного відпочинку на березі річки та комфортабельний готель для туристів і мандрівників.

 Ціла команда професіоналів працювала над створенням мультифункціональної території для дозвілля з метою збереження сімейних цінностей та традицій. У Вашому розпорядженні зручна парковка, дитячий майданчик, зона барбекю на березі річки, готель та ресторан. Завітавши до нашого закладу, Ви відчуєте на собі гостинну атмосферу, створену завдяки незвичному інтер’єрові. І взагалі, цей затишок відчувається навіть в  дрібних деталях. Це і запах меблів, виготовленних із натурального дерева. Це легке потріскування дров у каміні, прикрашеному в стилі справжніх Гуцульських традицій. Це неймовірні прикраси ручної роботи, виконані за особливою технікою, якою володіють лише декілька осіб у цілій Україні!

Ми маємо бенкетний зал, який вміщує в собі 70-80 осіб, в якому Ви зможете відсвяткувати важливу подію у Вашому житті, дні народження, корпоративи, весілля або будь-яке інше родинне свято. А ми, в свою чергу, гарантуємо Вам високу якість обслуговування, найсмачніші страви та великий вибір напоїв на будь-який смак. Тому, користуючись нагодою, хочеться запросити всіх бажаючих отримати духовну насолоду та справжній відпочинок у Родинній ресторації «СКРИНЯ».

 

Ласкаво просимо!!!

TOP