Ресторація

Меню ресторану «СКРИНЯ» поєднує в собі велику різноманітність страв української, європейської та грузинської кухні. Великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв, широка винна карта.

   Головна наша перевага в тому, що всі страви готуються лише з екологічно-чистих продуктів. Завдяки співпраці з справжніми фермерами, ми отримуємо лише найсвіжішу та якісну сировину для приготування страв. Наша стратегія полягає в тому, що смачна їжа готується лише з натуральних продуктів, тому ми ніколи не використовуємо напівфабрикати.

   Гостинно запрошуємо Вас завітати до нашого ресторану та особисто переконатися в тому, що все що ми робимо – ми робимо з душею!Залюбки приготуємо бадьорий сніданок, ситий обід, бізнес ланч і вишукану вечерю для Вас та Вашої родини. Великий вибір страв і гарне оформлення приємно вразить кожного та не залишить байдужим навіть найприскіпливішого гурмана! Наш ресторан особливо славиться м’ясними стравами, стейками, власною випічкою, великою різноманітністю смаків фірмового чаю. 

До Ваших послуг  особливі апетитні пропозиції від нашого шеф-кухаря для усіх відвідувачів! Ми завжди готові почастувати Вас найсмачнішими стравами!

TOP